خانه » ورزشی » مرفاوی: سوپرمن نیستم که با این شرایط در استقلال خوزستان بمانم و کار کنم

مرفاوی: سوپرمن نیستم که با این شرایط در استقلال خوزستان بمانم و کار کنم


در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی مستعفی استقلال خوزستان می‌گوید که با شرایط موجود نمی‌تواند به کارش در این تیم ادامه دهد.

به گزارش وب سایت نود، صمد مرفاوی در خصوص اختلافش با مسئولان باشگاه استقلال خوزستان گفت: پس از اینکه به عنوان سرمربی استقلال خوزستان انتخاب شدم، لیست بازیکنان مورد نظرم که دوست داشتم فصل آینده هم در تیم باشند، را به باشگاه دادم. برنامه‌های خودم را هم اعلام کردم و در تاریخ ۵ خرداد از بازیکنان تست گرفتم که این تست‌ها نتیجه مثبتی نداشت. نتوانستم بازیکنانی را پیدا کنم که در حد بازی در استقلال خوزستان در لیگ برتر باشند.

وی افزود: با اینکه بازیکنی را در آن سه روز پیدا نکردم، باشگاه نظرش این بود که ما تیم فصل آینده را بر اساس انتخاب بازیکنان تستی ببندیم. این در حالی بود که از باشگاه خواسته بودم تا در فصل نقل و انتقالات چند بازیکن را جذب کند و مسئولان باشگاه قبلاً اعلام کرده بودند در این زمینه همکاری لازم را خواهند داشت.

سرمربی مستعفی استقلال خوزستان خاطرنشان کرد: باشگاه از من خواست دوباره برای تست گرفتن به اهواز برگردم و قرار بود این کار دو سه روز پیش انجام شود، اما این موضوع را قبول نکردم. این اصلاً امکان پذیر نیست که استقلال خوزستان با بازیکنان تستی بسته شود و این در حالی است که باشگاه مبالغی را برای قرارداد بستن با بازیکنان در نظر گرفته بود که هیچ بازیکنی حاضر نمی‌شود با این مبالغ در استقلال خوزستان بازی کند.

مرفاوی گفت: جوانگرایی برای هر تیمی خوب است و امکان دارد یک مربی در تست گیری نهایتاً یک یا دو بازیکن را انتخاب کند، اما نمی‌توان با چنین شرایطی همه بازیکنان را جذب کرد. من هم سوپرمن نیستم که بتوانم یک نفره در تیم استقلال خوزستان نتیجه بگیرم و جذب بازیکن هم بسیار مهم است. با این شرایط نمی‌توانم در استقلال خوزستان کار کنم و این موضوعی است که به مسئولان باشگاه هم گفته‌ام.

 

۲۰۵۱

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

haknegar
x

شاید بپسندید

همراه با ملی پوشان ایران در جام جهانی ۲۰۱۸؛ بخش دهم رامین رضاییان

در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید ) وبسایت رسمی برنامه نود – یکی ...

منچستریونایتد برای جذب بیل، رکوردشکنی می‌کند؟

در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید ) وبسایت رسمی برنامه نود – منچستریونایتد ...

جدایی فنایی از کادرفنی پیکان

در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید ) وبسایت رسمی برنامه نود – مربی ...

قرارداد دو بازیکن تیم پیکان تمدید شد

در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید ) وبسایت رسمی برنامه نود – دو ...

گزارش ساکرنت از حضور ایران در جام‌های جهانی

در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید ) وبسایت رسمی برنامه نود – ساکرنت ...